Новини

Соціум

лікарня

лікарня

Четвер, 27 лютого 2014, 16:45590

У львівських лікарнях перебуває 55 постраждалих активістів Майдану, – посадовець

На сьогодні на стаціонарному лікуванні в Лікарні швидкої медичної допомоги та 8-й міській лікарні перебувають 55 осіб, і майже всі вони – з вогнепальними ушкодженнями.

Про це повідомив повідомив начальник управління охорони здоров’я Львова Володимир Зуб, передає прес-служба Львівської міськради.

"Пацієнти, постраждалі на Майдані, продовжують поступати. Сьогодні ми офіційно зареєстрували, що в заклади охорони здоров'я, які підпорядковані управлінню охорони здоров'я ЛМР, звернулось 138 осіб постраждалих під час останніх подій. З них госпіталізовано 86 осіб, з яких виписано 31 особу", повідомив Зуб.

За словами посадовця, стан усіх пацієнтів стабілізований. Більшість з них мають середню важкість, декілька осіб - у важкому стані.

"Багато людей отримало медикаментозну допомогу від фізичних та юридичних осіб. Всім їм ми дуже вдячні за небайдужість та бажання допомогти. Багато нам допомагають й іноземні партнери. Зокрема зараз ми очікуємо прибуття гуманітарної допомоги з міста Любліна", зазначив посадовець. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: