Новини

Вибори 2012

КОД вимагає від Костюка публічно задекларувати його позицію по мовному питанню

КОД вимагає від Костюка публічно задекларувати його позицію по мовному питанню

maidan.org.ua

КОД вимагає від Костюка публічно задекларувати його позицію по мовному питанню

Субота, 2 червня 2012, 12:41

Львівський Комітет опору диктатурі звернувся до голови львівської ОДА Михайла Костюка із вимогою публічно задекларувати його позицію по мовному питанню до 5 червня – «до початку акцій протесту громадськості біля стін Львівської ОДА, яка вимагатиме не допустити прийняття ганебного законопроекту Колесніченка-Ківалова».

КОД також вимагає від Костюка оприлюднити факти порушення мовних прав національних меншин на Львівщині, якщо такі мають місце.

«Ви, як очільник області, зобов'язані володіти повною інформацією про стан речей у регіоні, а передусім про ситуацію з дотриманням прав і свобод людини на очолюваній Вами території. Тому звертаємось до Вас з вимогою надати об'єктивну інформацію про факти порушення в регіоні мовних прав національних меншин», - йдеться у зверненні.

КОД висловлює переконання, « що об'єктивний аналіз цього питання підтвердить відсутність будь-якої мовної дискримінації на теренах поліетнічної Львівщини».

«Тому вважаємо Вашим посадовим та людським обов'язком офіційно повідомити про це Верховну Раду та Президента України, а також проінформувати останнього про явну антиконституційність та аморальність відповідного «мовного» законопроекту», - сказано у заяві.

Нагадаємо, 5 червня у Верховній раді України запропонований розгляд законопроекту, яким передбачено зміни щодо статусу російської мови в України. Цього ж дня Львівська міська та областна ради проведуть виїздні позачергові сесії у Києві.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.