Новини

Політика

правий сектор

правий сектор

vk.com

"Правий сектор" братиме участь у парламентських виборах, – член політради

П'ятниця, 28 лютого 2014, 16:19

"Правий сектор" участь у складі нинішнього уряду вважає недоцільним, але готується до парламентських виборів

Про це заявив член політради "Правого сектора", головний ідеологічний референт "Соціал-національної асамблеї" та "Патріота України" Олег Однороженко.

"Ми спостерігатимемо за цією владою. Потім відбудуться президентські, а відтак - і парламентські вибори, в яких візьмемо участь, – депутатів висуватимемо однозначно. І виходячи з того, наскільки нам буде проявлено довіру, братимемо участь у формуванні влади й вимагатимемо, щоб окремі сфери були закріплені за нами", – сказав О. Однороженко в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Недоцільність участі в нинішньому уряді О. Однороженко пояснив тим, що, перебуваючи при владі, "необхідно нести відповідальність, і тоді не буде права на ухвалення кардинальних рішень".

"Тим паче, ми не хочемо бути звичайними статистами, де певні політики зможуть прикриватися нашим ім'ям. Звісно, якщо нам буде делеговано якісь сфери, де ми зможемо ухвалювати рішення і відповідати за них, то тоді сенс іти є. Але найближчим часом не плануємо", – сказав він.

При цьому в "Правому секторі" пообіцяли не заважати нинішній владі. "В багатьох питаннях нас не задовольняє позиція нинішньої влади, яка була раніше опозицією. Але ми її підтримуватимемо для встановлення порядку в країні, при цьому жорстко її контролюючи", повідомив О. Однороженко.

За його словами, основною метою діяльності "Правого сектора", в якому "є різні організації, це об'єднання наразі ще досить аморфне", є наведення ладу в Україні.

"Нам також не подобається те, що відбувається на вулицях, коли трапляються самозахоплення, грабунки тощо. Звісно, ми докладаємо максимуму зусиль, щоб покласти цьому край. В Україні справді мають бути порядок, дисципліна та ієрархія. Ми завжди про це говорили, так будувалася наша організація і на цій самій основі плануємо будувати Україну. Ніякої анархії, ніякої "махновщини" бути й близько не повинно", – розповів О. Однороженко.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.