Новини

Економіка

дрогобицька міськрада

дрогобицька міськрада

city-adm.lviv.ua

Середа, 5 березня 2014, 15:59911

У Дрогобичі немає мерії: нікому підписувати документи та видавати довідки

У Дрогобичі в громаді наростає незадоволення  – головні міські чиновники пішли у відставку, і немає кому підписувати документи.

Про це пише видання "Дрогобич Інфо".

Через те, що не працюють ні мер, ні його заступники, уже тиждень ніхто не розглядає пошту, яка приходить на адресу міської ради і виконкому, у якій чимало кореспонденції, яка вимагає термінового розгляду.

Крім цього, Дрогобицька міськрада не видає людям довідок, які має підписати міський голова і поставити печатку. Можуть виникнути труднощі з виплатою зарплати працівникам бюджетної сфери, оплатою енергоносіїв, ліків та ін., оскільки своїх доходів забракне, а подання на отримання позики казначейства немає кому підписати.

Нагадаємо, що міський голова Олексій Радзієвський, секретар міської ради Тарас Метик та перший заступник міського голови Олександр Коростельов написали заяви про складання ними своїх повноважень на вимогу народного віча, яке їм було встановило термін для цього 24 години.

Секретарем міськради було обрано голову Народної ради Романа Курчика, але він через формальності не розпочав виконкувати обов'язки мера.  

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.