Новини

Політика

національна гвардія

національна гвардія

ternsou.at.ua

Четвер, 13 березня 2014, 12:041221

Рада узаконила Національну гвардію

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про Національну гвардію України"

Про це повідомила прес-служба парламенту.

Законом внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ перетворено в Національну гвардію України - військове формування з правоохоронними функціями, що входитиме до системи Міністерства внутрішніх справ України.

Призначення Національної гвардії - захист та охорона життя, прав і свобод громадян та держави, охорона громадського порядку.

Гвардія співпрацюватиме з правоохоронцями у питаннях захисту державної безпеки, державного кордону, знешкодження терористичних та злочинних груп.

Національна гвардія України може брати участь у відсічі збройним агресорам та у ліквідації збройних конфліктів разом із Збройними Силами.

Нагадаємо, ідею створення Національної Гвардії висували представники Правого сектору. розпочати створення Національної гвардії України, яка має виконувати функції революційних Збройних сил, Служби безпеки та Поліції. Ot 20 січня Правий сектор закликав "розпочати створення Національної гвардії України, яка має виконувати функції революційних Збройних сил, Служби безпеки та Поліції". 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: