Новини

Спорт

ралі

ралі

Середа, 19 березня 2014, 13:581249

У Східниці 21-22 березня відбудеться чемпіонат України гірських перегонів та ралі “Східниця 2014"

21-22 березня у курортній Східниці пройде чемпіонат України з гірських перегонів та ралі “Східниця 2014".

Змагання проводяться у відповідності з загальним регламентом Чемпіонату та Кубку України з ралі 2014 року, повідомляють організатори заходу.

Ралі “Східниця 2014” включає трасу довжиною 121,8 км, з якої 69 км чотири спеціальні ділянки.

Стартуватиме ралі із Східниці та проляже через села Новий Кропивник – Старий Кропивник – Бистриця – Смільна – Жданівка – Тур’є – Ісаї – Ясениця – Ластівка – Коритище - Новий Кропивник. 21 березня проїзд автомобільного транспорту на цій трасі буде перекриватися на пів години для проїзду екіпажів. 22 березня траса буде перекриватися на пів години з 13 до 18 години.

21 березня під час гірських перегони на перевалі Східниця – Борислав протягом цілого дня траса буде перекриватися на момент проходження екіпажів.

Учасниками перегонів стануть спортсмени з всієї України ( Сімферополя, Києва, Львова, Ужгорода, Черкас, Косів (Івано-Франківська область), Дніпропетровська) .

“Східниця 2014” входить до заліку Національної серії Кубок Карпат 2014 року. Змагання проводяться в абсолютному заліку та у залікових групах, які визначено регламенту Чемпіонату для серії ралі Кубок Карпат 2014, а саме: «4WD», «2WD», «SuperWD»

Змагання проводяться під патронатом Львівської облдержадміністрації та сприяння Східницької селищної ради.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: