Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

держсільгоспінспекція

держсільгоспінспекція

interbuh.com.ua

Четвер, 3 квітня 2014, 12:39

Сех взялася за звільнення начальника Держсільгоспінспекції Львівщини

Голова Львівської ОДА Ірина Сех звернулася до Міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки з ініціативою щодо звільнення начальника Державної інспекції сільського господарства у Львівській області Андрія Івасіва.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Ірина Сех зазначає, що численні звернення свідчать про систематичний тиск з боку Андрія Івасіва на працівників інспекції. Це і примус брати участь у корупційних схемах, безпідставне звільнення працівників інспекції, хабарництво тощо.

Також очільниця області підкреслила, що Державний комітет України із земельних ресурсів неодноразово був змушений ініціювати проведення службових розслідувань дій зазначеної особи. Як наслідок, на посадовця були накладені дисциплінарні стягнення, в тому числі і звільнення.

«Дії Івасіва А.Р. наносять пряму шкоду державним інтересам, негативно впливають на імідж державних службовців. Тому прошу ініціювати питання звільнення Івасіва з посади начальника Державної інспекції сільського господарства у Львівській області», – йдеться у листі голови Львівської ОДА.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.