Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівська ода

львівська ода

Четвер, 3 квітня 2014, 16:42

Львівська ОДА переходить на жорстку економію бюджетних коштів

Львівська ОДА впродовж цього року обмежить використання бюджетних коштів для проведення виставок, ярмарків, низки заходів, пов’язаних з ювілеями видатних осіб та історичними подіями.

Про це йдеться в розпорядженні голови Львівської ОДА Ірини Сех, передає прес-служба адміністрації.

Структурні підрозділи облдержадміністрації, районні державні адміністрації і виконкоми міських рад міст обласного значення отримали доручення збільшити надходження до місцевих бюджетів за рахунок детінізації трудових відносин та легалізації заробітної плати, ліквідації заборгованості зі сплати податків та зборів, викриття схем ухиляння від сплати платежів до бюджету, перегляду податкових пільг, ставок за оренду землі, комунального майна, економного використання енергоносіїв, скорочення інших витрат.

Голова ОДА також розпорядилася вжити заходів щодо підвищення ефективності виробництва, збільшення кількості робочих місць, зростання фонду оплати праці та середньомісячної заробітної плати працівників у сферах виробництва, торгівлі та послуг. Вільні залишки бюджетних коштів, поточні та понадпланові надходження до загального фонду відповідних місцевих бюджетів необхідно в першу чергу спрямовувати на виплату заробітної плати працівників бюджетних установ, оплату енергоносіїв та комунальних послуг, щоб уникнути заборгованості. Бюджетні установи зобов’язані зменшити споживання енергоносіїв щонайменше на 5%, порівняно з 2013 роком.

У розпорядженні голови ЛОДА також йдеться про необхідність обмеження використання бюджетних коштів для проведення виставок, ярмарків, з’їздів, симпозіумів, конгресів, заходів з відзначення пам’ятних та історичних дат, а також ювілеїв і вшанування пам’яті видатних осіб та інших подій. Ці обмеження не стосуються відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, Дня Конституції, Дня незалежності України, Дня пам’яті жертв голодоморів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.