Новини

Інфраструктура

бескидський тунель

бескидський тунель

goloskarpat.info

Бескидський тунель завершать прокладати на початку 2017 року

Вівторок, 13 травня 2014, 12:38

Роботи з будівництва Бескидського тунелю ведуться цілодобово.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Станом на 12 травня виконані роботи з проходки тунелю на 198 метрів при загальній довжині – 1764 м. Завершення робіт із будівництва нового Бескидського тунелю заплановано на І квартал 2017 року.

Наразі підрозділами Львівської залізниці проводяться роботи з укріплення схилу гори на східному підході до станції Бескид в комплексі робіт з реконструкції зазначеної станції.

Реконструкція колійного господарства станції Бескид передбачає збільшення радіусів кривих, реконструкцію біля 8 км верхньої будови колії, реконструкцію контактної мережі та засобів СЦБ і зв’язку. Ці заходи дозволять забезпечити збільшення швидкості руху поїздів на станції Бескид та тунелем з 40 км/год до 70 км/год.

Довідка. Для України Бескидський тунель має стратегічне значення, оскільки цим маршрутом перевозяться вантажі до західного кордону країни, а також понад 60% транзитних вантажів у напрямку Західної і Центральної Європи.

Діючий одноколійний тунель був збудований за часів Австро-Угорської імперії 1886 року і на сьогодні є бар’єрним місцем V Критського Міжнародного транспортного коридору, який проходить по території Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини, України та Росії (Трієст-Любляна-Будапешт-Братислава-Ужгород-Львів).

Через деформацію обробки, руйнування дренажної системи та невідповідність габариту діючим нормативним вимогам тунель вичерпав свій експлуатаційний ресурс.

Новий тунель будується на відстані 30 метрів від існуючого.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.