ДНР

Коуби ДНР (ч. 1)

Варіанти,  14 травня 2014

Народна творчість українців традиційно не стоїть на місці під час АТО та ДНР і ще більше еволюціонує у візуальному напрямку.

Винахідливий донбаський люд моментально реагує на події сьогоднішнього дня медобірними лайками і тому ми підбираємо першу партію коубів про ДНР та АТО.

У них невизначений донбаський нарід продовжує невтомно та безцеремонно коментує події вчорашнього дня, щоб, принаймні, передбачати ситуації дня майбутнього.

Колгоспні штепи і териконний мескалін та особисте волевиявлення безпардонним голосом тут поєднуються з інфантильними забавками дорослих людей і саме тому качають краще Петросяна та брати Пономаренки.

Донбаський нарід – мобільний та віртуальний і саме тому така візуальна творчість конкретних мас є живим свідченням їх повстання у межах дозволених совковим минулим.

Отож, любі друзі, знову вперед до творчого натхнення та фантазійного поєднання трагічного та смішного, що і є дотиком справжнього життя, хоча деяким вагітним та особливо вразливим пропонуються певні обмеження для перегляду цих веселих картинок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.