Новини

Інфраструктура

музей територія терору

музей територія терору

dyvys.info

Львівська міськрада затвердила інвестиційний проект будівництва «Території терору»

Четвер, 15 травня 2014, 15:00

Сьогодні, 15 травня, 72 голосами сесії Львівської міськради було прийнято ухвалу про затвердження Програми інвестиційного проекту, умов конкурсу та конкурсної документації з вибору інвестора для укладення інвестиційної угоди.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

В ухвалі йдеться про затвердження інвестиційного проекту, що об’єднує два об’єкти інвестування в один проект із двома компонентами.

Це дозволить потенційному інвестору залучити кошти для будівництва Меморіального музейного комплексу тоталітарних режимів «Територія Терору» на просп. В. Чорновола, 45 та добудувати навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад першого ступеня» у мікрорайоні Сихів-18.

Після завершення будівництва, музейний комплекс «Територія Терору» перейде в комунальну власність територіальної громади міста, а навчально-виховний комплекс – у власність інвестора з урахуванням певних вимог громади.

Першою частиною інвестиційного проекту передбачається завершення будівництва двоповерхового будинку начально-виховного комплексу, який складатиметься з трьох блоків: дошкільного і шкільного підрозділів та блоку спільних приміщень.

Друга частина проекту передбачає будівництво проектованого музейного комплексу «Територія Терору», що складатиметься з чотирьох зон, а саме: «Аванзони», «Алеї тоталітаризму», «Пересильної тюрми № 25» та автостоянки для відвідувачів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.