Новини

Соціум

дитячий садок

дитячий садок

transkarpatia.net

У садочках Львова діє електронна черга

Середа, 21 травня 2014, 14:50

З жовтня 2013 року у Львові наказом управління освіти запроваджено електронну реєстрацію та облік дітей у дошкільних навчальних закладах.

Це передбачає можливість електронної подачі заявок батьків для зарахування дитини до ДНЗ Львова

Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

Важливим моментом є те, що батьки можуть подати таку заявку лише в один дошкільний навчальний заклад.

Як зазначили в управлінні освіти, зареєструвавши дитину в одному ДНЗ, батьки не мають можливості вносити зміни в реєстрацію. Це може зробити лише завідувач дошкільного закладу, де була зареєстрована дитина.

Електронна реєстрація також вирішує ще ряд завдань, зокрема облік дітей мікрорайону, облік дітей, що випускаються з ДНЗ, наявну картину наповнення груп у дитсадках.

«Зараз в системі зареєстровано 12500 дітей. Така велика кількість через те, що батьки реєструють дітей, як тільки вони народились, система відкидає такі заявки одразу. Слід зазначити, що вся персональна інформація охороняється та обробляється відповідно до «Закону про захист персональних даних», є доступною лише для завідувача ДНЗ та спеціаліста відповідного відділу чи управління освіти. Усі персональні дані є захищеними від публічного доступу», - повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради.

Щоб зареєструвати в чергу дитину, потрібно перейти за посиланням misto.lvivedu.com, далі вибрати свій районний відділ освіти, перейти на інтернет-сайт відповідного дошкільного закладу і зареєструвати дитину, заповнивши форму у відповідному пункті меню «Електронна реєстрація».

Також зареєструвати дитину можна прямо на сайті районного відділу освіти:
Галицький район
Залізничний район
Личаківський район
Сихівський район
Франківський район
Шевченківський район

Реєстрація дитини є абсолютно безкоштовною і загальнодоступною. Після реєстрації батьки отримують код заявки, за яким можуть перевіряти її стан у дошкільному навчальному закладі.

Усі подані заявки попадають на розгляд завідувача дошкільного закладу і розглядаються у період зарахування дітей, з червня до серпня.

Батьки, діти яких зараховані до ДНЗ, отримують повідомлення про це на свою електронну пошту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.