Новини

Соціум

снопківський парк

снопківський парк

Журналіста переслідують через статтю про Снопківський парк

П'ятниця, 13 червня 2014, 10:55

Львівського журналіста Влада Якушева викликають у міліцію за підозрою у погрозах вбити фігурантку журналістського розслідування.

Про це Варіантам повідомив сам журналіст.

Галицький РВ відкрив кримінальну справу за заявою громадянки Галини Янко, яка вважає, що людина, схожа на журналіста Якушева, погрожувала її вбити.

Заява була подана в той час, коли Влад Якушев проводив журналістське розслідування, яке стосувалося Львівського парку «Снопківський».

В ході журналістського розслідування журналіст викрив факти незаконного захоплення землі парку «Снопківський» власниками будинку за адресом вул. Кримська 33 В, у якому проживає громадянка Галина Янко.

Журналіст вважає, що заява у міліцію, це спроба завадити розслідуванню, а також переслідування через професійну діяльність.

«Я хочу зробити відкриту заяву до органів прокуратури м. Львова, з вимогою розпочати розслідування обставин незаконного захоплення частини земель парку Снопківський власниками будинку, який збудований на вул. Кримська 33 В.", розповів Якушев.

Нагадаємо, комунальники вирубали ряд дерев у парку "Снопківському" під забудову. Додамо, що Галина Янко є представником мешканців, які намагаються зупинити вирубку дерев у парку. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.