Новини

Культура

фестиваль у раковці

фестиваль у раковці

m.vk.com

У Раковці проведуть благодійний фестиваль для хворих на легеневу гіпертензію

Четвер, 19 червня 2014, 15:23

28 червня в Раковці відбудеться Фестиваль, організатори якого погодились 5 грн з квитка перерахувати на рахунок фонду. Цю акцію назвали «Хочу дихати для тебе, Україно».

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Організатори запрошують усіх долучитись до Фестивалю, приємно провести час і допомогти.

Захід організовує Благодійний фонд «Сестри Даліли».

Відтак, 28-29 червня відбудеться фестиваль RAKOVETS FEST в с. Раковець (20 км від Львова, Пустомитівський район, Львівська область). Захід відбудеться на території відпочинкового комплексу, поблизу джерела.

Початок о 10.00 год 28 червня, закінчення – о 23.55 год 29 червня.

Фестиваль підтримає підопічних фонду «Сестри Даліли», хворих на легеневу гіпертензію. В рамках фестивалю буде проводитись акція «Хочу дихати для тебе, Україно». З кожного проданого квитка буде перераховано 5 грн. на рахунок Благодійного фонду.

Також на фестивалі будуть розміщені скриньки Благодійного фонду для збору коштів.

Учасники фестивалю - відомі українські групи: Антитіла, Roch-H, Тінь Сонця, Один в каное, Веремій, Фліт, Хочу ще, Механічний Апельсин, RIZUPS, Cover Jam, Іван Сяркевич. Також буде діяти україномовна літературна сцена (Art Stage), де зможуть виступити усі любителі поезії та літератури.

«Таке дійство справді здатне об’єднати усю Україну. Лицарські бої, козацькі забави та багато іншого входить до програми запланованого заходу», - розповідають організатори заходу.

Організатор проведення: Львівська міська молодіжна громадська організація «Бандерівець» в особі керівника ЛММГО «Бандерівець» Андрія Гулей.

Організатори просять зголошуватись волонтерів, а також спонсорів, які готові допомогти в організації патріотично-музичного дійства

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.