Новини

Соціум

книги

книги

brillion-club.com

У Львові збирають українські книги та символіку, аби відправити на Схід

Понеділок, 14 липня 2014, 16:31

Волонтери проекту «Відкрий українське!» оголосили збір української символіки і літератури для мешканців Сходу Львівські активісти оголосили про початок просвітницького проекту «Відкрий українське!».

Про це повідомили організатори акції.

Мета проекту – підтримка мешканців Донбасу українськими книжками, періодикою та національною символікою. Адже з огляду на складну ситуацію, в цьому регіоні україномовна стала справжнім дефіцитом.

У Львові вже відкрився перший пункт збору, де волонтери прийматимуть літературу, журнали, диски з українською музикою, щоби потім відправити це мешканцям Сходу.

«Ми збираємо національну продукцію і передамо це українцям Донбасу адресно, а також в українські спільноти регіону. Потреба в українській продукції величезна, а пропозиції немає, – зазначають організатори акції. – Запрошуємо до співпраці книгарні, бібліотеки, кав'ярні, магазини. Приносьте в пункти збору українські книжки (художні, романи, класика, поезія тощо), дитячі книжки, журнали (National Geographic Ukraine, «Країна», «Український тиждень»), диски з українською музикою, фільми з українським супроводом, національну символіку, сувеніри та магніти.

Перший пункт збору знаходиться в приміщенні Львівської міської ради у кімнаті 220. Час роботи: середа, четвер з 15:00 до 18:30. Незабаром планується відкриття інших пунктів. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.