Новини

Соціум

вічна пам'ять

вічна пам'ять

volynnews.com

Тіла вісьмох загиблих біля Зеленопілля бійців сьогодні привезуть на Львівщину

Четвер, 17 липня 2014, 14:20

Сьогодні ввечері із Запоріжжя до Львова приїде літак із тілами вісьмох загиблих під Зеленопіллям військових 24-ої окремої механізованої бригади імені Данила Галицького.

Учора, 16 липня, відбулося їх упізнання родичами у Запоріжжі, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Список упізнаних загиблих:

солдат Богдан Цікало, 1990 р.н., м. Кам’янка-Бузька; рядовий Ігор Борис, 1983 р.н., м. Дрогобич; молодший сержант Мар’ян Дишель, 1970 р.н., м. Стебник; рядовий Володимир Попович, 1985 р.н., Жовківський район, с. Гряда; старший солдат Юрій Голуб, 1991 р.н., м. Львів; молодший сержант Віктор Лущик, 1979 р.н., м. Львів; солдат Іван-Віталій Береза, 1991 р.н., м. Львів; старший солдат Роман Кратко, 1990 р.н., Радехівський р-н, с. Сабанівка.

Тіла інших двох упізнаних військовослужбовців прибудуть на Львівщину завтра, 18 липня. Це рядовий Володимир Шпирка, 1984 р.н., Кам’янка-Бузький р-н, с. Великосілки і солдат Тарас Мисик, 1984 р.н, м. Новояворівськ.

Одного загиблого військовослужбовця 24-ої бригади – солдата Євгена Кунтого 1990 р.н. – поховають в Миколаївській області, звідки він родом.

Крім цього, Буська райдержадміністрація повідомляє про двох жителів Бущини – Колтуна Володимира, 1978 р.н. з села Полоничі та Ковалика Василя 1991 р.н. з с. Яблунівка.

Нагадаємо, 21 житель Львівщини загинув під Зеленопіллям Луганської області у п’ятницю, 11 липня, під час артобстрілу, близько 90 з пораненнями перебувають у госпіталях і лікарнях.

Подаємо попередній список загиблих жителів Львівщини під Зеленопіллям:

1) Тарас Мисик (м. Новояворівськ, Яворівський район);

2) Михайло Логін (с. Коти, Яворівський район);

3) Петро Василиха (с. Дрогомишль, Яворівський район);

4) Юрій Голуб (м. Львів);

5) Володимир Вербицький (м. Львів);

6) Василь Вовк (с. Кобло, Старосамбірський район);

7) Василь Ковалик (с. Яблунівка, Буський район);

8) Володимир Колтун (с. Полоничі, Буський район);

9) Богдан Цікало (м. Кам’янка-Бузька);

10) Ігор Борис (м. Дрогобич);

11) Мар'ян Дишель (м. Стебник);

12) Володимир Попович (с. Гряда, Жовківський район);

13) Віктор Лущик (м. Львів);

14) Іван-Віталій Береза (м. Львів);

15) Роман Кратко (с. Сабанівка, Радехівський район);

16) Володимир Шпирка (с. Великосілки, Кам’янка-Бузький район);

17) Євген Кунтий (м. Червоноград);

18) Андрій Леськів (м. Яворів);

19) Сергій Проць (с. Дарницьке, Волинська область);

20) Вихопень Василь, (с. Вихопні, Кам'янка-Буський район).

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.