Новини

Політика

львівський прикордонний загін

львівський прикордонний загін

portal.lviv.ua

Начальником Львівського прикордонного загону призначено Валерія Кравчука

Понеділок, 28 липня 2014, 12:19

Начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майор Ігор Андрусік представив нового начальника Львівського прикордонного загону полковника Валерія Кравчука.

Про це повідомила прес-служба Львівського прикордонного загону.

Довідка. Кравчук Валерій Миколайович 1977 року народження, родом з Хмельниччини. Освіта: вища, закінчив академію Прикордонних військ України у 1998 році. Національну академію Держприкордонслужби України у 2007 році. Офіцер військового управління оперативно-тактичного рівня.

Після закінчення академії з 1998 року проходив службу на різних посадах, від заступника начальника прикордонної застави до коменданта прикордонної комендатури Західного регіонального управління. З 2005 по 2011 рік проходив службу у Східному та Південному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України.

У 2012 році був направлений для подальшого проходження служби у Західне регіональне управління де проходив службу у Мостиському та Чернівецькому прикордонному загоні на посаді першого заступника начальника загону – начальника штабу прикордонного загону.

21 липня 2014 року наказом Голови Адміністрації Державної прикордонної служби України призначений на посаду начальника Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.