Новини

Соціум

медики

медики

ostrana.ru

Львівські медики косять від мобілізації

Понеділок, 4 серпня 2014, 13:08

Триває комплектування підрозділів медичного забезпечення, однак протягом третьої хвилі часткової мобілізації вдалося відібрати лише половину фахівців.

Про це повідомляє прес-служба Львівського обласного військкомату.

"Пов’язано це з неявкою військовозобов’язаних медиків до військових комісаріатів та з їхніми «захворюваннями». Як з’ясувалося у багатьох проблеми із здоров’ям. Цікаво те, що діагнози документально їм підтверджують їхні ж колеги", йдеться у повідомленні.

Львівський обласний військовий комісаріат наголошує, що за ухилення від військової служби передбачена кримінальна відповідальність.

"Ситуація, що склалася з недоукомплектуванням підрозділів медичного забезпечення дивує. Адже у Львівській області достатньо медичних навчальних закладів, де навчають справжніх професіоналів. Їхнім випускникам слід згадати про клятву Гіпократа, яку вони давали", повідомили у військкоматі.

Львівський обласний військкомат звернувся до Львівської ОДА аби ті посприяли явці лікарського складу, середнього та молодшого медичного персоналу до районних військових комісаріатів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.