Новини

Соціум

прикордонники

прикордонники

zik.ua

Вівторок, 12 серпня 2014, 10:31937

Із зони АТО повернулися понад 300 прикордонників Західного регіонального управління

Понад 300 прикордонників Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України сьогодні урочисто зустріли у Кінологічному навчальному центрі, що в місті Великі мости Сокальського району.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Впродовж двох місяців бійці 3 та 7 мотоманеврених бригад виконували покладені на них завдання в зоні АТО у Луганській області.

Бійців зустрічали начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майор Ігор Андрусік, чиновники, духовенство, місцеві мешканці та рідні.

«Понад місяць район оборони 7 мотоманевреної групи перебував в оточенні ворога. Це унеможливлювало забезпечення військових усіма необхідними засобами. Незважаючи на надскладні умови, весь особовий склад успішно виконав покладені на них завдання і в повному складі повернувся до своїх родин», – сказав командир 7 мотоманевреної бригади підполковник Віктор Явтушенко.

Прикордонники, які повернулись зі зони АТО, зараз мають можливість побути зі своїми рідними. Водночас, як повідомив начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майор Ігор Андрусік, є бійці, які вже зараз готові повернутись на Схід.

Додамо, що серед бійців 3 та 7 мотоманеврених бригад за два місяці виконання завдань в зоні АТО, отримали поранення 11 прикордонників.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.