Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Львів'ян вчитимуть наповнювати карти Google

Львів'ян вчитимуть наповнювати карти Google

lenta-ua.net

П'ятниця, 29 серпня 2014, 11:00

Львів'ян вчитимуть наповнювати карти Google

3 вересяня картографи Google будуть вчити львів’ян наповнювати карту міста.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської міської ради.

На зустрічі покажуть як наносити та редагувати різноманітні об’єкти на карті Google. Метою проекту є зробити карти точнішими та інформативнішими.

Зустріч з картографами Google відбувається у рамках проекту “Цифрове перетворення міста» Львівської міської ради спільно з компанією Google.

«Ти користувався коли-небудь картами Google? Цікавився, як об’єкти з’являються на картах, та чому твого дому, університету, підприємства чи бізнесу досі на них немає?

3 вересня Google за підтримки Львівської міської ради, у рамках проекту «Цифрове перетворення Львова», проводить семінар по роботі з Картографом Google.

У львів’ян є нагода дізнатись, що таке Картограф Google, як наповнити карту міста корисною інформацією, та як нанести свій дім, організацію чи підприємство на карти Google, - зазначають організатори.

Захід буде складатись з двох блоків: теоретичного та практичного. Кожен з учасників зможе протестувати на практиці отримані навики та спробувати застосувати їх в дії.

Семінар проводитиме досвідчений картограф та експерт високого рівня.

Зареєструватися можна перейшовши за посиланням:http://bit.ly/1rxrHkb

Час проведення: 3 вересня, 15:00-18:00 год.

Місце проведення: Коммуна, м. Львів,вул. Галицька, 1,2-й поверх (на розі пл. Ринок).

Ораганізатор заходу - департамент розвитку ЛМР за підтримки Google у рамках проекту «Цифрове перетворення міста».Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.