Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

трамвай на сихів

Вівторок, 2 вересня 2014, 14:05

Садовий обіцяє реалізувати проект "Трамвай на Сихів" наступного року

трамвай на сихів

Зараз, за інформацією ЛКП "Львівавтодор", роботи з влаштування дорожнього корита для трамвайної колії на Сихів виконано на 52%. На 33% влаштовано піщану основу.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської міської ради.

"Поза тим, що ми маємо надзвичайно складну ситуацію в нашій країні, ми маємо окупацію, маємо війну. У Львові, маючи підтримку Європейського банку, маючи великий грант від міністерства енергетики та ядерної безпеки Німеччини, реалізовуємо проект, який давно був готовий, - це трамвайна колія на Сихів – у найбільший спальний район.

В цілому має бути прокладено 11 км рейки. Це 5,5 км в один бік. Великий об’єм вже зараз зроблено. Працюють техніка, люди. Цього року буде зроблена велика частина і наступного року вже цей проект буде реалізовано до кінця", - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Зараз роботи тривають на пр Червоної Калини. На сьогодні встановлено 9 дренажних колодязів, на 46% виконано влаштування бетонних опор, на 31% - дренажу.

Демонтовано 298 м.п.турнікету. На будівництві сьогодні працює в середньому 32 робітники.

Цього року планується влаштувати близько 3 км трамвайної колії, загальна протяжність колії – 5,2 км.

Нагадаємо, трамвайну колію будуть у дві фази: спершу – від вул. Вернадського до вул. Угорської, опісля – від вул. Угорської до вул. Свенціцького.

Згідно з проектом будівництва, трамвайну колію на Сихів прокладуть по вул. Стуса вздовж просп. Червоної Калини, до "Санта-Барбари". В процесі будівництва заплановано замінити каналізаційний колектор на вул.Угорській. Як розповідають фахівці, це будуть найскладніші роботи, адже глибина залягання колектора становить близько 12 м.

Роботи виконує турецька компанія "Онур", яка виграла міжнародний тендер. За якістю виконання робіт стежать фахівці французької компанії "Egis".

Фінансування будівництва: кредит ЄБРР – 6 млн євро, грант німецького уряду – 5 млн євро та кошти міського бюджету – 6,2 млн євро.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.