Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Дубневич

Дубневич

facebook.com/Dubnevych

Середа, 22 жовтня 2014, 14:48

Брати Дубневичі застосовують непрямий підкуп на своїх округах, – комітет виборців України

Кандидати від Блоку Петра Порошенка, Богдан та Ярослав Дубневичі, що ідуть по 118 і 120 виборчих округах, намагаються підкупити виборців черговими обіцянками.

Про це сьогодні, 22 жовтня, на прес-конференції заявила Соломія Саврук, виконавчий директор Львівської обласної громадської організації Комітет виборців України.
 
Під непрямим підкупом комітет вважає підписання певних угод з групами людей чи цілими громадами, в яких кандидат обіцяє у разі перемоги певні вигоди і гарантії регіону.
 
"Так як і в 2012 року кандидати апелюють до підкупу цілих громад. Вони обіцяють ремонтувати дороги чи школи. Низка кандидатів підписують публічні угоди з цілими громадами. В них вони обіцяють, ставши народними депутатами, виконати ті чи інші зобов'язання: покращити фінансовий стан регіону чи покращити якість доріг, чи будь-які інші обіцянки, котрі можна класифікувати як непрямий підкуп," -  йдеться у коментарі Саврук.
 
Згодом вона додає, що такі угоди укладаються від Благодійного фонду Богдана та Ярослава Дубневичів. Комітет виборців України вже має зразки підписаних таких угод. А самі кандидати і надалі продовжують цим займатись.
 
Також до непрямого підкупу комітет виборців України зараховує публічну допомогу АТО.
 
Проте, комітетом виборців України випадків прямого підкупу не зафіксували.
 
 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.