Новини

Інфраструктура

Львів

Львів

galnet.org

Окрема смуга для громадського транспорту на проспекті Свободи з'явиться наступного тижня

Вівторок, 28 жовтня 2014, 16:39

На проспекті Свободи на ділянці від вулиці Городоцької до вулиці Гнатюка облаштовують окрему смугу для руху громадського транспорту, що дозволить автобусам курсувати швидше.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Вартість робіт разом з облаштуванням дорожніх знаків та розмітки складає близько 200 тис. грн. Роботи планують закінчити наступного тижня.

«Зараз проводяться роботи з облаштування цієї окремої смуги спеціальним гумовим бар’єром, щоб приватному автотранспорт було важче заїжджати на цю смугу, і щоб цією смугою рухався тільки громадський транспорт. Будуть облаштовані необхідні дорожні знаки, відповідно до схеми руху громадського транспорту. Крім того, якщо порушники будуть паркуватися на цій смузі, то евакуатор забиратиме такі авто на штраф-майданчик», - розповів заступник голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

За словами начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктора Щира, окрема смуга на пр.Свободи розроблялася в розрізі концепції, яку розробляло управління транспорту та зв’язку «Швидкісні автобусні перевезення для маршруту №3А».

«І така смуга буде не тільки на пр.Свободи, а й на вул.Стрийській. Ми хочемо там виділити окрему смугу для громадського транспорту, що дасть змогу маршруту №3А і іншим маршрутам, які на цьому відрізку рухаються, пришвидшити рух до 15-20 хв. до кінцевої зупинки. Це є основна мета - щоб громадський транспорт максимально наблизити до графіків руху. По вул. Стрийській концепція розробляється, як тільки вона буде затверджена, то можна буде говорити про облаштування таких смуг на цій вулиці», - сказав Віктор Щир.
Як додав радник міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Олег Шмід, у Львові вже є приклад окремої смуг для руху громадського транспорту – вул.Січових Стрільців, яка розділена велодоріжкою на смуги для приватного та громадського транспорту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.