Новини

Політика

прапор Ізраїлю

прапор Ізраїлю

adventofmessiah.wordpress.com

Консульство Ізраїлю відкриють у Львові

Четвер, 6 листопада 2014, 15:09

У Львові відкриють Почесне консульство Держави Ізраїль у Західному регіоні України.

Про розвиток двосторонніх відносин йшла мова сьогодні на зустрічі т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрія Турянського з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські, інформує прес-служба Львівської ОДА.

Як розповів дипломат, зараз завершується процес відкриття Почесного консульства Ізраїлю у Західному регіоні України.

Юрій Турянський насамперед привітав Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні з призначенням на цю посаду.

«Ми дуже високо цінуємо співпрацю з Ізраїлем. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо закріпити ці зв’язки і знайти нові шляхи для взаємовигідної співпраці. Зокрема, зараз ми напрацьовуємо організаційні рішення для того, аби між суб’єктами господарювання двох держав розвивались тісніші економічні зв’язки,» – наголосив Юрій Турянський.

Додамо, що це перший візит на Львівщину Еліава Бєлоцерковські. Завтра у Львові він візьме участь в урочистій церемонії нагородження Праведників народів світу – не-євреїв, які в період Другої світової війни рятували єврейське населення. На Львівщині звання «Праведників народів світу» отримали близько сотні громадян.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.