Новини

Політика

ліси львівщини

ліси львівщини

portal.lviv.ua

Середа, 12 листопада 2014, 18:322352

Молодий екс-помічник колишнього нардепа від "Свободи" претендує на керівництво лісами Львівщини

Деревообробники Львівщини обурені та жваво обговорюють призначення нового керівника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства – молодого та нікому невідомого Вадима Підгороднього.

Наказ про призначення Вадима Підгороднього голова Держлісагентства України Валерій Черняков підписав 4 листопада, а вже 5 листопада відбулося представлення нового очільника за участю керівника Держлісагентства України.

«В першу чергу ми повинні надавати можливість працювати молодим спеціалістам. За ними майбутнє лісової галузі», − зазначив під час представлення юного кадра Валерій Черняков.

Про Підгороднього нема інформації ані на сайті Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, ані на сайті Держлісагентства України, ані в інтернеті.

Хоча і мисливській спільноті, і працівникам деревообробної сфери доволі цікаво знати про професійні навики та досягнення керівника галузі, на вигляд якому – не більше 26-28 років.

З неофіційних джерел стало відомо, що Вадим Підгородній до свого призначення керівником лісового та мисливського господарства Львівщини кілька місяців пропрацював у структурі Держлісагентства України на посаді начальника управління кадрового забезпечення, організаційної роботи та міжнародних відносин. Джерела стверджують, що на цій посаді Підгородній опинився разом із призначенням у березні 2014 року новим керівником Держлісагентства народного депутата-свободівця Валерія Чернякова.

Помічником саме цього екс-нардепа і був Вадим Підгородній, повідомили джерела. Сам же Валерій Черняков є креатурою міністра екології та природніх ресурсів, свободівця Андрія Мохника.

Водночас, як стверджують джерела, профільної освіти і практичного досвіду роботи у лісовому господарстві у Вадима Підгороднього немає.

Відтак призначення Вадима Підгороднього викликало доволі жваве обговорення деревообробників та мисливців Львівщини на профільних форумах. Зокрема, це кадрове рішення називають «плювком в обличчя лісоводів» та «зневагою» до висококваліфікованих працівників та науковців галузі.

Нагадаємо також, що впродовж тривалого періоду група активістів та представників кількох громадських організацій вимагали люстрації та звільнення колишнього очільника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Тирчика. Його звинувачували у тому, що він нібито був причетний до відправки активістів з Львівської області на Антимайдан. Хоча офіційно Андрій Тирчик не був членом тоді провладної Партії регіонів.

Додамо, на даний час у структуру Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства входять 16 лісгоспів (з них 2 - лісомисливські), національний природний парк "Сколівські Бескиди", державне мисливське господарство "Стир" та Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр. Лісгоспи розділені на 152 лісництва. У лісах лісгоспів області виділено 100 об'єктів і територій природно-заповідного фонду. Функціонує 36 шкільних лісництв та 4 еколого-просвітницькі центри.

Джерело: сайт "Промислові знаряддя"

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.