Новини

Інфраструктура

автобуси

автобуси

erve.ua

На посадовця Львівської ОДА відкрили кримінальне провадження через оголошення конкурсу перевізників

П'ятниця, 14 листопада 2014, 14:33

УМВС України на Львівській залізниці відкрило кримінальне провадження на директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Олега Лазара.

Про це йдеться запиті правоохоронців, надісланому Олегу Лазарю, який є в розпорядженні Варіантів.

Міліція закидає Лазарю "внесення... неправдивих відомостей щодо надання доручення на проведення обстеження пасажиропотоку на автобусних маршрутах Львівської області". Провадження було відкрите за заявою Асоціації "Львівська обласна асоціація перевізників дорожнього транспорту".

У запиті йдеться, що 14 листопада у газеті "Львівська пошта" було опубліковано інформацію про оголошення конкурсу на визначення перевізників для роботи на маршрутах загального користування.

Йдеться про ряд автобусних маршрутів на Стрийщині та Сокальщині. Правоохоронцями просять Лазаря надати документи, які уповноважували його оголошувати конкурс на визначення перевізників.

Відкрите провадження здивувало Олега Лазаря, який у своїх діях не вбачає нічого протизаконного. 

"До мене звернулися мешканці міст з проханням запустити автобуси на міжміські та приміські напрямки. Для цього на конкурсній основі ми вирішили вибрати перевізника та дали оголошення. Після цього на мене відкрили кримінальне впровадження та навіть розпочали досудове розслідування. В чому полягає моє порушення – мені й досі невідомо", – зазначає Лазар.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.