Новини

Економіка

ЄБРР

ЄБРР

economics.unian.net

ЄБРР відкриває представництво у Львові

Понеділок, 1 грудня 2014, 09:59

Представництво Європейського банку реконструкції та розвитку  презентують завтра о 15.30 год на вул. Дудаєва, 20. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Як зазначає старший радник із зовнішніх зв'язків ЄБРР Антон Усов, це представництво у Львові наразі займатиметься лише реалізацією Програми підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, наданням консультаційної та грантової підтримки. Наступний крок – воно розширюватиметься, адже повинне буде стати представництвом усієї Західної України.

На відкриття офісу до Львова приїде перший віце-президент ЄБРР Філіп Беннетт, директор Програми підтримки розвитку малого і середнього бізнесу Шарлотт Ру, керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж, директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер та інші представники банку.

Після відкриття, в приміщенні білої зали ЛМР керівництво ЄБРР та Львівської міськради підпишуть договір реструктуризації кредитів Банку для реалізації проектів модернізації транспортної інфраструктури міста з ЛКП «Львівелектротранс» та «Львівавтодор». Нагадаємо, відповідне рішення щодо затвердження покращених умов обслуговування кредитів було прийнято на минулій сесії міськради, 20 листопада.

ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні, що вкладає близько 1 млрд євро в економіку держави щороку.

Проекти Банку у Львові профінансовано на понад 100 млн євро. Серед них: модернізація мережі доріг та громадського транспорту, будівництво трамваю на Сихів, модернізація системи теплопостачання, реконструкція очисних споруд та будівництво станції переробки мулу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.