Новини

Політика

агентство земельних ресурсів

агентство земельних ресурсів

sites.google.com

Львівщина лідирує у надання послуг у сфері земельних відносин через Центри адмінпослуг

Четвер, 4 грудня 2014, 11:49

На сьогодні у Львівській області фахівці шістнадцяти територіальних органів Держземагентства достроково розпочали надавати послуги у сфері земельних відносин через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). Це є один з найвищих показників в Україні.

Про це інформує прес-служба державного агентства земельних ресурсів.

«Ми усвідомлюємо, що надання послуг Держземагентства через ЦНАПи, передусім, заощаджує час громадян, запобігає великим чергам заявників. Вже з 1 січня наступного року ми розпочнемо повноцінно надавати всі адміністративні послуги через ЦНАПи», – зазначив у зв’язку з цим начальник Головного управління Держземагентства у Львівській області Степан Ярмус.

На сьогодні фахівці землевпорядної служби області допомагають з облаштуванням робочих місць державних кадастрових реєстраторів у всіх районах, адміністративних центрах. Також проведено 86 навчань для адміністраторів ЦНАПів при районних державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Наразі проводиться тестування програмного забезпечення.

«У подальшому ми маємо на меті пришвидшити надання адмінпослуг, зробити їх зрозумілими та доступними громадськості, а отже, зменшити корупційні ризики, запроваджуючи найближчим часом електронне надання адмінпослуг. Таким чином, у наших планах – пришвидшити процеси євроінтеграції України», – наголосив Степан Ярмус.

Як зазначають в Управлінні, серед найбільш запитуваних громадянами послуг є видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, видача висновку про погодження документації із землеустрою, державна реєстрація земельної ділянки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.