Новини

Соціум

піротехніка

піротехніка

news-life.ru

Львівська міськрада нагадує про заборону використання піротехніки

Вівторок, 30 грудня 2014, 09:57

У Львові заборонено використовувати салюти, феєрверки та піротехнічні засоби під час проведення масових заходів.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Мерія нагадує, що у зв’язку з проведенням антитерористичної операції на Сході України, у результаті якої гинуть українці, та подіями в країні, які загрожують національним інтересам держави та суспільства, у м. Львові заборонено використовувати салюти, феєрверки та піротехнічні засоби під час проведення масових заходів.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення просить не використовувати ці засоби під час новорічних святкувань.

«Нагадую, що ще в липні сесія Львівської міської ради прийняла Ухвалу No 3706 від 31.07.2014 «Про тимчасову заборону використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів під час проведення масових заходів». Цього ж принципу дотримуються всі міста України. В країні йде війна, і нам нема що святкувати. До того ж, на відпочинок приїхали наші герої із зони АТО, які по-іншому сприймають гучний шумовий ефект, що виникає від піротехнічних засобів. Тож ми категорично просимо мешканців і гостей міста утриматися від використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів під час новорічних святкувань для спокою воїнів і, звісно, безпеки людей», – повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.