Новини

Соціум

реклама

реклама

ogo.ua

У Львові минулого року демонтували більше 2 тисяч рекламних споруд

Середа, 14 січня 2015, 15:20

Протягом минулого року у Львові було демонтовано 2231 самовільно встановлену конструкцію, тому КП «Адміністративно-технічне управління» стежить, аби зовнішня реклама та вивіски у Львові розміщувалися на законних підставах. 

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Реклама розміщується на підставі дозволу, виданого виконавчим комітетом Львівської міської ради, якщо це реклама, або ж на підставі погодженого проекту, якщо це вивіска. Конструкція, встановлена без належно оформлених документів, підлягає демонтажу.

«Насамперед, ми спонукаємо суб’єктів господарювання узаконити свою
конструкцію, йдемо їм назустріч, даючи час і можливість оформити дозвільні документи і вести свою діяльність у правовому полі. Якщо вони не використовують такої можливості, то їхні самовільно встановлені засоби зовнішньої реклами і вивіски підлягають демонтажу», - розповідає директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.

Крім того, у Львові  й надалі працює робоча група, яка розглядає заявки на
отримання дозволів для розміщення зовнішньої реклами та погодження проектів вивісок. Протягом 2014 року вона провела 41 засідання, розглянувши 2051 заявку. В результаті, суб’єктам господарювання було погоджено 620 проектів на встановлення вивісок у м. Львові.

Також виконком ЛМР прийняв рішення про видачу 114 дозволів на розміщення
зовнішньої реклами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.