Новини

Соціум

термінал

термінал

прес-служба ДАІ у Львівській області

Близько 20-и львівських водіїв вже сплатили штрафи через нові мобільні термінали

Середа, 14 січня 2015, 15:36

Сплатити штраф за порушення Правил дорожнього руху відтепер можна за допомогою мобільного терміналу, встановленого у патрульному автомобілі ДАІ.

Про це Варіантам повідомила прес-служба ДАІ у Львівській області.

«Наразі ми отримали два таких мобільних термінали. Проводимо їх тестування, цікавимося думкою людей», - зазначає керівник Державтоінспекції Львівщини, полковник міліції Олександр Хутняк.

За його словами, скористатися новою послугою можна у випадку, якщо накладення штрафу за порушення входить до компетенції працівників ДАІ.

«Ми розповідаємо людям, що є така можливість - заплатити штраф на місці за допомогою банківської картки, - говорить старший інспектор дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції Львова Андрій Дідух. - Якщо водій висловлює таке бажання, - вводимо серію та номер протоколу, розмір штрафу. Один чек віддаємо порушнику, інший – приєднуємо до протоколу».

Правоохоронці кажуть: за кілька днів скористатися новою послугою вже встигли понад 20 водіїв.

«Вважаю, так набагато зручніше. Якщо є картка, то навіщо їздити у банк, - можна на місці сплатити», – говорить таксист Сергій.

Такої ж думки і львів’янка Наталія. Жінка також відзначає, що такий спосіб оплати значно економитиме час і позбавлятиме водіїв зайвих клопотів.

Фото: прес-служба ДАІ у Львівській області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.