Новини

Соціум

привокзальний ринок

привокзальний ринок

varianty.net

Вісьмох підприємців з Привокзального ринку у Львові посадили під домашній арешт

П'ятниця, 16 січня 2015, 13:33

Прокурор Львівської області Роман Федик провів оперативну нараду, де йшлося про стан досудового розслідування щодо підприємницької діяльності на території «Привокзального ринку», зокрема про запобіжний захід кільком підприємцям.

Про це Варіантам повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.
 
«Проведення такої наради забезпечило належну координацію дій органів досудового розслідування та процесуального керівництва, наслідком чого стало оголошення підозри восьми особам з працівників ринку «Привокзальний» у кримінальному провадженні, за ознаками кримінальних правопорушень. Останнім обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту», - повідомили у прес-службі відомства.

Зараз досудове розслідування у кримінальних провадженнях триває та перебуває на контролі прокуратури області.

На Привокзальному ринку регулярно з кінця квітня минулого року відбуваються конфлікти між адміністрацією ТзОВ «Привокзальний ринок» та працівниками ринку.

Працівники базару звинувачують керівництво підприємства у поборах, намагаються у суді домогтись скасування ухвали міськради Львова про приватизацію частини приміщень ТзОВ «Привокзальний ринок», яка, на їхню думку, була проведена з порушенням процедури. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.