Новини

Соціум

ями

ями

wz.lviv.ua

На Львівщині не встигли полатати дороги до Водохреща

Понеділок, 19 січня 2015, 14:40

Директор ДП «Львівський облавтодор» напише пояснення через недотримання термінів та не проведення робіт з ліквідації аварійної ямковості на окремих ділянках автомобільних доріг.

Директор ДП «Львівський облавтодор» сам напише пояснення через недотримання термінів та не проведення робіт з ліквідації аварійної ямковості на окремих ділянках автомобільних доріг, та відбере пояснення у керівників окремих райавтодорів, передає прес-служба Львівської ОДА.

Таке доручення директор ДП «Львівський облавтодор» В. Багрій отримав за результатами інформації про стан проведення робіт на апаратній нараді в голови ЛОДА Олега Синютки.

Згідно з дорученням голови облдержадміністрації, з 13 до 18 січня поточного року Служба автомобільних доріг у Львівській області спільно з філіями ДП «Львівський облавтодор» проводили роботи з ліквідації аварійної ямковості на ділянках автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення.

Зокрема, філіями ДП «Львівський облавтодор» проводилися роботи на окремих ділянках автодоріг державного значення Миколаїв-Жидачів-Калуш, Львів-Радехів-Луцьк, КПП "Смільниця" -Ст.Самбір, Львів-Ужгород, Львів-Тернопіль, Стрий-Івано-Франківськ, Північний обхід м.Львова та місцевого значення: Сокаль-Червоноград, Східниця-В.Синьовидне, Червоноград-Перетоки, Лозина-Бірки.

На сьогоднішній апаратній нараді голова Львівської ОДА Олег Синютка висловив незадоволення щодо обсягу та якості виконаних робіт з ліквідації аварійної ямковості на дорогах області.

“Оскільки минулої апаратної наради було доручено всім дорожним службам закінчити роботи до сьогодні, ми повинні цього доручення дотримуватися. Станом на сьогодні роботи не завершені, тому керівники райавтодорів повинні пояснити, чому не закінчена ліквідація ямковості на дорогах”, - підсумував керівник області.

Нагадаємо, служба автомобільних доріг у Львівській області була повинна забезпечити проїзність найгірших ділянок магістральних доріг області до 19 січня 2015 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.