Новини

Соціум

харчування в школах

харчування в школах

severcity.info

У Львові подорожчає шкільне харчування

Понеділок, 26 січня 2015, 12:55

З березня 2015 року, внаслідок зростання цін на продукти, вартість харчування збільшиться. Також будуть підвищені видатки на безкоштовне одноразове харчування учнів 1-4 класів у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

За інформацією управління освіти ЛМР, з 1 січня 2015 року сума коштів, яку батьки вносять за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Львова, становитиме 60% від вартості харчування на день, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

З березня 2015 року, внаслідок зростання цін на продукти, вартість харчування збільшиться. Також будуть підвищені видатки на безкоштовне одноразове харчування учнів 1-4 класів у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Так з 01.01.2015 батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі м. Львова у розмірі 60 відсотків від вартості харчування на день.

Вартість харчування дітей у дошкільних навчальних закладах м. Львова впродовж січня-лютого 2015 року (час необхідний для проведення процедур закупівель продуктів харчування), встановлена на рівні 2014 року.

Внаслідок зростання цін на продукти харчування з березня поточного року вартість харчування збільшиться.

Від плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах звільняються батьки, які є учасниками АТО, а також батьки або особи, які їх замінюють, із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних та комунальних дошкільних навчальних закладах.

Не справляється плата з батьків за харчування дітей у санаторних ДНЗ (групах) для дітей з малими і затухаючими формами туберкульозу; у спеціалізованих ДНЗ (групах) для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку; в інших випадках, передбачених законодавством України (діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях; батьки і діти, потерпілі від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків тощо).

Для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей, розмір плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах становить на 30%. Щодо харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах департамент гуманітарної політики повідомляє таке.

У січні 2015 року (термін необхідний для проведення процедур закупівель послуг з гарячого харчування) вартість безкоштовного одноразового харчування учнів 1-4 класів, учнів з числа дітей учасників АТО та дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів, становить 4,20 грн., для дітей із малозабезпечених сімей – 7,60 грн., дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 8,80 грн.

З лютого поточного року вартість безкоштовного одноразового харчування учнів 1-4 класів, учнів з числа дітей учасників АТО та дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів, становитиме 9,40 грн., для дітей із малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 11,30 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.