Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

zaxid.net

Вівторок, 27 січня 2015, 10:35

У Львові розробляють програму, яка транслюватиме пересування маршруток в інтернет

Роботи з оснащення GPS-приймачами усіх автобусів, які обслуговують міські маршрути, було завершено ще у листопаді 2014 року, але рух транспорту досі не траслюється в інтернеті.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Начальник управління транспорту Львівської міської ради Віктор Щир розповів, що роботи з оснащення GPS-приймачами усіх автобусів, які обслуговують міські маршрути, було завершено у листопаді 2014 року. Як додав інженер ЛКП «Львівавтодор» Ігор Могила, для вільного їх відображення в Інтернеті, компанія SoftServe на замовлення міста має розробити необхідне програмне забезпечення.

«Усі перевізники, які є сьогодні у Львові, мають 750 автобусів. На сьогоднішній день, враховуючи ціну палива, на маршрути міста щоденно виходить близько 530 автобусів. І усі вони мають GPS-приймачі», - зазначив Віктор Щир. За його словами, програма, яку створив підрядник - компанія SoftServe наразі не дозволяє виводити інформацію про пересування транспорту в мережу Інтернет.

Інформація про пересування транспорту доступна лише в оффлайн-режимі. Віктора Щир повідомив, що раніше обговорювалося питання про введення електронного квитка до 1-го січня 2017 року. Саме до цього часу має бути реалізоване технічне забезпечення відображення всіх маршрутів в Інтернеті.

У свою чергу, інженер ЛКП «Львівавтодор» Ігор Могила повідомив, що усі технічні можливості для виведення інформації про пересування автобусів в Інтернет вже є.

«У листопаді-грудні ми завершили усі технічні роботи. Наразі перешкод для виводу інформації в Інтернет нема», - сказав Ігор Могила.

За його словами, тепер для того, щоби система запрацювала для людей у вільному доступі, компанія-підрядник SoftServе на замовлення міста має розробити необхідне програмне забезпечення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.