Новини

Соціум

захисні споруди цивільного захисту

захисні споруди цивільного захисту

lviv.tv

На Львівщині перевірять захисні споруди та розроблять пам’ятки по діях населення при сигналах цивільного захисту

Середа, 28 січня 2015, 17:41

В усіх областях України, окрім Донецької та Луганської, оголошено режим підвищеної готовності, відповідно розпорядженню кабінету міністрів.

Про це на брифінгу повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту ОДА Олексій Титаренко, передає кореспондент Варіантів.

«На сьогоднішній день визначено 4 режими функціонування єдиної державної системи стабільного захисту та територіальних ланок, у т.ч. Львівські територіальні ланки-підсистеми. Режим, в якому ми жили до вчорашнього дня – режим повсякденного функціонування, наступний режим – режим підвищеної готовності, третій – режим надзвичайної ситуації і четвертий – режим надзвичайного стану. Рішенням уряду, а саме – розпорядженням кабміну України від 26 січня №47 про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайних ситуацій, в двох областях – Донецькій і Луганській було встановлено режим надзвичайної ситуації, в решті областей України встановлено режим підвищеної готовності» – зазначив директор департаменту з питань цивільного захисту ОДА Олексій Титаренко.

Також, беручи в увагу даний указ необхідно перевірити матеріально-технічні резерви, за необхідністю встановити додаткові, у тому числі: підготовка захисних споруд у стан готовності, повинні бути розроблені пам’ятки по діях населення при сигналах цивільного захисту, навчання проводиться в ЖЕКах, будь-який керівник організації, керівник структурного підрозділу повинен до своїх працівників розповісти елементарні речі цивільного захисту, а також порядок укриття на робочому місті під час роботи.

Титаренко зауважив, що не потрібно впадати в паніку, адже такі заходи вжито задля безпеки і покою населення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.