Новини

Соціум

собор святого юра

собор святого юра

vog-dmc.com.ua

Замість Хустки Вероніки до Львова привезуть іншу святиню

Четвер, 29 січня 2015, 12:14

Інформацію про те, що до Львова привезуть Хустку Вероніки спростував канцлер львівської архієпархії УГКЦ отець Сергій Ковальчук.

Про це сьогодні в ефірі ТРК «Львів» повідомив канцлер львівської архієпархії УГКЦ отець Сергій Ковальчук, передає прес-служба ТРК «Львів».

Інформацію про те, що до Львова привезуть Хустку Вероніки сьогодні в ефірі ТРК «Львів» спростував канцлер львівської архієпарїхії УГКЦ отець Сергій Ковальчук. Замість неї прибуде інша святиня – Нерукотворний образ Ісуса Христа (Хустка Алгаря).

Святиня зберігається в особистій захристії Папи Римського. Це шматок матерії із зображенням Христа, наклеєний на кедрову дошку. Образ останні 100 років не виїжджав з Ватикану. Привезти в України образ планували з 2012 року, і саме зараз, у такий непростий час, це вдалося.

«Я щиро вірю, що Господь через цю реліквію дасть нам сили дивитись з надією у майбутнє», – відзначив отець Сергій. Святиня з 30 січня до 15 лютого з 7:00 до 23:00 буде виставлена до почитання у Соборі Святого Юра.

Як розповідає біблійне передання, цар з Едеси Алгар, який страждав від важкої хвороби, просив, аби Ісус прийшов до нього, але Ісус з певних обставин не зміг цього зробити. Тоді слуга царя приніс Ісусу хустку, він доторкнувся нею до свого обличчя і на матерії відбився лик Христа.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.