Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

ЖК "Затишний дім"

ЖК "Затишний дім"

Четвер, 19 лютого 2015, 12:47

Ми не уявляємо "Затишного дому" без дитячого садочка – забудовник

У ЖК "Затишний дім" (м. Винники) вважають, що нещодавні акції протесту поблизу забудови є політичним замовленням та помстою конкурентів.

Про це повідомляє прес-служба ЖК "Затишний дім":

"Всі необхідні дозволи на землю та відповідні роботи у нас є, ми не відмовляємось від наших інвестиційних зобов’язань. На Винній горі буде дитячий садочок, дитячі та спортивний майданчики, фітнес-центр ( з басейном та сауною), магазини, перукарні, стоянка для автомобілів, стоматологічний кабінет" – наголошується у повідомленні.

"У концепції забудови ЖК "Затишний дім" лежить будівництво житлового комплексу з усією необхідною соціальною інфраструктурою. Наш основний клієнт – це молода сім’я середнього достатку, яка хоче жити в затишній, сучасній, європейській оселі. Молода сім’я, яка має дітей та турбується за їх всебічний розвиток, дозвілля та виховання. І тому затишок сімейної домівки – це пріоритет нашої забудови. Важко уявити такий сімейний затишок без відповідної інфраструктури. У вартості квадратного метру, яка, до речі, є чи не найдемократичнішою на Львівщині, вже закладено відповідні видатки на соціальну складову" – повідомляє прес-служба ЖК "Затишний дім".

Також у ЖК "Затишний дім" вважають, що: "Така увага до нашого проекту викликана саме нашою ціновою політикою. Дуже прикро, що замість того, щоб конкурувати вартістю, якістю та комфортом наші конкуренти-забудовники та збанкрутілі політики вдаються до примітивних провокацій, які елементарно спростовуються. Ми ведемо не одне будівництво по всій Україні та у Львові і звинувачувати нас у якихось порушеннях, не відповідальності перед своїми клієнтами, місцевою громадою – повне безглуздя"."Сьогодні ми робимо те, що б мала забезпечувати держава, забезпечуємо наших громадян правом на доступне житло та гідне життя. Станом на сьогодні ми маємо всі необхідні документи на земельну ділянку, містобудівні умови та обмеження, декларацію про початок виконання будівельних робіт і, відповідно до цих документів, здійснюємо свою діяльність. Всі бажаючі можуть переконатися в цьому, завітавши до центрів продажу ЖК "Затишний дім" на вул. Гнатюка, 12-а у Львові, або отримати необхідну інформацію у Винниках, за адресою – вул. Галицька, 29" – підкреслюють у прес-службі ЖК "Затишний дім".

У галереї можна переглянути копії декларації про початок будівельних робіт ЖК "Затишний дім".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.