Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Почесне консульство держави Ізраїль у Львові

Почесне консульство держави Ізраїль у Львові

П'ятниця, 20 лютого 2015, 15:08

Незабаром запрацює Львівське представництво Почесного консульства Ізраїлю

Почесний консул Ізраїлю в Західній Україні Олег Вішняков планує сприяти втіленню на Львівщині ізраїльських сільськогосподарських технологій  та збільшенню напливу ізраїльських туристів

У Львові на вулиці Газовій, 36 ведуться підготовчі роботи з метою відкриття Львівського представництва Почесного консульства Ізраїлю, яке передбачається у березні.

Про це Варіанти поінформували компетентні джерела.

Почесний консул Ізраїлю в Західній Україні Олег Вішняков працює над зміцненням співпраці всіх областей, які обслуговує консульська установа.

Так в інтерв'ю Фактам, після офіційного візиту в Ізраїль, він зазначив, що обговорив із керівництвом цієї держави надання гуманітарної медичної допомоги Україні, а також впровадження певних технологій, що дадуть поштовх розвитку української економіки. 

"Важлива тема, якої я торкнувся на зустрічі з главою МЗС Ізраїлю – це питання медицини. Два роки тому у Вінниці був відкритий сучасний діагностичний центр при міській лікарні, вирішальну роль у відкритті якого зіграв Центр міжнародного співробітництва та допомоги (МАШАВ) МЗС Ізраїлю, який також організував підготовку та навчання персоналу. Ми б дуже хотіли допомоги Ізраїлю в створенні пунктів невідкладної допомоги та підвищенні кваліфікації медичних кадрів". 

Також, із відкриттям у квітні прямого авіарейсу між Ізраїлем та Львовом, на думку Олега Вішнякова,можна сподіватись на збільшення кількості ізраїльських туристів, яким буде легше добиратися не тільки в Умань, а й в інші міста Західної України.

"Мені б хотілося, щоб ізраїльтяни приїжджали на відпочинок до нас, особливо влітку. До речі, одне з питань, яке я піднімав на зустрічі з Ліберманом, стосувався реабілітаційних та лікувальних санаторіїв, таких як Трускавець. Лікування та відпочинок в подібних місцях є цілком доступним пересічному громадянинові Ізраїлю", – зазначив Олег Вішняков. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.