Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Документ

Цензор.НЕТ

Середа, 18 березня 2015, 18:32

Держфінінспекція покривала факти нецільового використання держкоштів

Документ

Очолювана Миколою Гордієнком Держфінінспекція свідомо покривала численні факти нецільового використання держкоштів на великих держпідприємствах.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на джерела в урядової комісії, яка проводить службове розслідування про неналежне виконання своїх службових обов'язків Гордієнком та іншими посадовими особами.

"За результатами перевірки великих державних підприємств, таких як АНТК ім. Антонова", "Укрпошта", "Укрзалізниця", Держфінінспекція під керівництвом Гордієнка не знайшла правопорушень. При цьому подальші перевірки МВС і Прокуратури не тільки виявили численні порушення, але і на їх підставі ініціювали порушення кримінальних справ за фактом нецільового та неефективного використання державних коштів, що дає підстави припустити, що ДФІ свідомо покривала факти порушень, які ревізори не могли не помітити", - зазначає джерело.

За його даними, є також багато питань до кадрової політики Гордієнка. Так, на роботу в апарат ДФІ були прийняті 10 колишніх співробітників "Укрзалізничпостач" (один з основних традиційних об'єктів для перевірок). При цьому двоє з прийнятих співробітників раніше були фігурантами в кримінальних справах.

До функцій ДФІ незрозумілим чином була додана перевірка суб'єктів малого та середнього бізнесу, які не мають відносин до державних коштів. Таким чином відбувалося незаконне дублювання діяльності податкової міліції.

Гордієнко не розпочав систематичну перевірку 32 найбільших держпідприємств (тільки по 4-м підприємствам було проведено ряд контрольних перевірок), фактично саботував виконання доручення прем'єра з контролю за використанням державних коштів.

Нагадаємо, 4 березня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк усунув від виконання обов'язків керівника Державної фінансової інспекції Миколу Гордієнка через необ'єктивності проведення фінансової перевірки концерну "Антонов", зловживання аудиторами фінансової інспекції при проведенні аудиту великих державних компаній. Також прем'єр ініціював проведення службового розслідування стосовно Гордієнко.

У розпорядженні ЗМІ опинилися документи, що підтверджують відсторонення Гордієнко від займаної посади і проведення службового розслідування щодо неналежного виконання службових обов'язків.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.