Новини

Політика

Нардеп Мартиненко  вбачає в заявах нардепа Лещенко маніпуляції

Нардеп Мартиненко вбачає в заявах нардепа Лещенко маніпуляції

Нардеп Мартиненко вбачає в заявах нардепа Лещенко маніпуляції

Неділя, 22 березня 2015, 14:49

Народний депутат Микола Мартиненко вважає звинувачення на його адресу з боку Сергія Лещенка маніпуляцією та складовою інформаційної війни.  

Про це повідомила прес-служба народного депутата Мартиненка. 

"Всі гучні заяви і "докази" Лещенка побудовані на маніпуляціях та використанні "жовтих" або проплачених газетних статей", – запевняє Мартиненко.

"Спочатку це була "жовта" чеська газета Pravo, пов’язана з російським фінансуванням. Ціль тієї публікації - прибрати чеського конкурента  (компанію "Шкода") Росії по добудові в Україні енергоблоків на Хмельницькій АЕС. Росія давно саботує цю добудову (тобто посилення енергонезалежності України), і Лещенко розкручував тему в російських інтересах. Про це він звісно мовчав, але  з пафосом повідомляв у стилі "тут чеська преса пише", – стверджує нардеп.

Тепер Лещенко маніпулює відповідями швейцарської прокуратури. Всі намагання Лещенка очорнити мене і "Народний Фронт" – це інформаційне кілерство, – заявляє Мартиненко.

Цю тему планується розкручувати також на деяких олігархічних телеканалах в Україні.

Очевидно, вона добре кимось простимульована. І тут не можна виключати появи нових замовних статей у пресі, в  тому числі закордонній – не здивуюсь, якщо насправді написаних самим Лещенком.

Анонсуючи статтю в швейцарській газеті SonntagsZeitung, він чомусь приховує, що вона є одним з небагатьох іноземних видань, дозволених для поширення в Росії, а частина її тиражу там і друкується.

"Подібні заяви Лещенка – складова великої дискредитаційної кампанії проти уряду і "Народного фронту", спікерами якої є не лише цей депутат, але й деякі корумповані чиновники, яких відсторонив уряд" – сказав Микола Мартиненко.

Нагадаємо, Лещенко у блозі на Українській правді повідомив, що у Швейцарії порушено кримінальну справу проти депутата від "Народного фронту" Миколи Мартиненка.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.