Новини

Інфраструктура

Вода

Вода

i1.poltava.pl.ua

«Львівобленерго» знеструмив «Львівводоканал»

Понеділок, 23 березня 2015, 17:18

Сьогодні частина львів'ян залишаться без води – через заборгованість «Львівобленерго» знеструмив об’єкти водопостачання міста.  

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Без електрики опинилися адмінбудівля «Львівводоканалу» (вул.Зелена, 64), центральна диспетчерська служба, хіміко-бактеріологічна лабораторія, яка здійснює щоденний контроль за якістю питної води у місті.

Знеструмлено також насосну станцію «Броньова», внаслідок чого припинено водопостачання мешканцям мікрорайону вулиць Стрийська, 47-77, Скорини, Гашека, Максимовича.

«Станом на 1 березня ми заборгували близько 8 мільйонів грн. На жаль, ми не можемо у повному обсязі розрахуватися з енергетиками через невчасну оплату споживачів та періодичне зростання тарифів на енергоносії. Насамперед на 27% зросла вартість електроенергії. Натомість тарифи на воду є незмінними. Відтак, доводиться боргувати енергетикам, адже ми не можемо припинити виробничий процес», - повідомляють у «Львівводоканалі».

Наразі найбільшими боржниками «Львівводоканалу» є водоканали Винників – 1,2 млн грн., Городка – 2,2 млн грн. та бюджетні установи, що фінансуються з бюджетів різних рівнів – 997 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.