Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Станція Красне

railwayz.info

Вівторок, 24 березня 2015, 17:09

Наступного тижня колію поблизу Красного можуть перекрити

Станція Красне

Громадські активісти можуть влаштувати акцію протесту Львівській залізниці.

Про це повідомляє Буський портал.

До редакції порталу надійшов лист від громадських активістів, які планують тимчасово перекрити залізничну колію на станції Красне або на станції Підзамче.

«У зв’язку з тим, що керівництво Львівської залізниці нехтує безпекою пасажирів та не реагує на скарги мешканців Красного, Куткіра, Полтви, Задвір’я та Полониці, ми, як громадські активісти та пасажири, змушені будемо перекрити залізничну колію.

Не раз на скарги мешканців керівництво залізниці відписувало про застарілість рухомого складу та відсутність коштів на його оновлення. Але після подорожчання вартості проїзду умови перевезення пасажирів залишаються незмінними.

Ми публічно звертаємося до керівництва Львівської залізниці з проханням до кінця цього тижня збільшити кількість вагонів, як було ще півроку тому. У разі невиконання, ми плануємо тимчасово перекрити залізничну колію на станції Красне чи на станції Підзамче, аби керівництво Львівської залізниці звернуло увагу на ці факти. З повагою, пасажири», - йдеться у листі.

Лист став реакцією громади на матеріал Буського порталу – «На Львівщині триває знущання над пасажирами, які користуються електропоїздами».

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.