Новини

Політика

Будинок на вул.Сербській

Будинок на вул.Сербській

lviv.nashigroshi.org

Четвер, 26 березня 2015, 14:52677

Суд зобов'язав демонтувати об'єкти на фасаді Львівської майстерні шоколаду

ТОВ «Шокоооооооолад» повинно демонтувати самовільно встановлені елементи на фасаді будинку №3 на вул. Сербській.

Про це повідомляють «Наші гроші. Львів»

 

Львівський апеляційний господарський суд не задовільнив скаргу ТОВ «Шокоооооооолад», відтак рішення суду першої інстанції вступило в законну силу з 11 березня.

У грудні 2014 року госодарський суд зобов’язав ТОВ «Шокоооооооолад» за власні кошти демонтувати самовільно встановлені конструкції. Однак «Шокоооооооолад» подав апеляційну скаргу.

За словами представників компанії, Галицька райадміністрація Львова не мала повноважень для звернення до суду, оскільки реалізацією державної політики у сфері охорони культурної спадщини здійснює Міністерство культури України.

Згідно зі ст. 223 ЦПКУ, рішення суду набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом, тобто  11 березня. Наразі самовільно встановлені елементи досі висять на фасаді будинку на Сербській. Як відомо, там працює «Львівська майстерня шоколаду», що входить до «Холдингу емоцій «!Фест».

Офіційно власниками ТОВ «Шокоооооооолад» є ТОВ «КУА «Західна інвестиційна група», автрійська компанія «ФІІХ Файнес Інвестмент Інновейшн Холдинг Менеджмент», ТОВ «КУА «Актив» і Володимир Дубовий, який несподівано помер у ніч на 31 жовтня.

Нагадаємо, будинок є пам’яткою архітектури національного значення.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.