Новини

Правоохоронні органи

Ринки «Торпедо» та «Привокзальний» перевіряє прокуратура Львова

Ринки «Торпедо» та «Привокзальний» перевіряє прокуратура Львова

vgolos.com.ua

Ринки «Торпедо» та «Привокзальний» перевіряє прокуратура Львова

П'ятниця, 22 червня 2012, 18:13

Прокуратура міста Львова порушила дві кримінальні справи за фактом перевірки ринку «Торпедо» та за фактом незаконного привласнення майна підприємців ринку «Привокзальний». Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратура Личаківського району м. Львова перевірила законність облаштування ринку «Торпедо», за результатами перевірки порушено 2 кримінальні справи.

Крім того, прокуратура Франківського району порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 190 КК України за фактом незаконного привласнення майна підприємців ринку «Привокзальний». У справі триває досудове слідство.

Також, з метою повернення павільйонів підприємцям цього ринку, до суду подано низку позовів.

Слід відзначити, що органами прокуратури міста Львова проведено зустрічі як із ініціативною групою профспілки підприємців ринку «Привокзальний», так із адміністрацією ТзОВ «Привокзальний» ринок.

Разом з цим, усі незаконні процесуальні рішення Франківського РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області за заявами підприємців ринку «Привокзальний» прокуратурою скасовано. Працівників вказаного райвідділу міліції притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.