Новини

Інфраструктура

вода

вода

unian.ua

З 1 травня тарифи на воду зростуть

Середа, 8 квітня 2015, 16:31

З травня вартість 1 куб.м води на централізоване водопостачання становитиме 4,21 грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26 березня «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ЛМКП «Львівводоканал», вартість послуг з водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів становитиме :

на централізоване водопостачання – 4,21 грн. за 1 куб.м (без ПДВ);

на водовідведення – 3,17 грн. за 1 куб.м (без ПДВ).

Перегляд тарифу відбувся внаслідок зростання цін на енергоносії, витрати на які становлять левову частку в загальній структурі тарифу на водоспоживання.

На 1 березня вартість цієї складової тарифу на водоспоживання зросла на 22-28% у порівнянні з цінами, які закладалися влітку 2014 року.

«Враховуючи різке зростання курсу долару США, вартості електроенергії за 1 кВтгод, та скрутний фінансовий стан комунального підприємства «Львівводоканал», що склався  внаслідок невідповідності діючих тарифів на послуги з централізоване водопостачання та водовідведення фактичним витратам на виробництво,  підприємству було відкориговано діючі тарифи по вищезазначених статтях витрат, а решта статей тарифів залишилася без змін», - зазначили у ЛМКП «Львівводоканал».

Нагадаємо, згідно з рішенням НКРЕКП, тарифи розділені на 4 групи. У кожній області встановлюються тарифи однієї з 4 груп: від 4 до 6 грн за куб. м; від 6 до 8 грн за куб. м; від 8 до 9 грн за куб. м; від 10 грн за куб. м.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.