Новини

Інфраструктура

початок вул. Б.Хмельницького

початок вул. Б.Хмельницького

uk.wikipedia.org

Сьогодні у Львові змінено рух маршруток №9 та №20

Четвер, 9 квітня 2015, 10:40

Відсьогодні на ремонт закривають частину вул. Б.Хмельницького – рух транспорту змінено.

Про це повідомила пресс-служба Львівської міської ради.

За словами директора ЛКП «Львівавтодор» Олега Берези, на ремонт закривають частину вул. Б.Хмельницького на ділянці від вул. Волинської до вул. Я.Остряниці.

А через два тижні на ремонт закриють наступну ділянку вул. Б.Хмельницького на відтинку від вул. Я.Остряниці до вул. Гайдамацької.

За словами заступника начальника управління транспорту та зв'язку Львівської міськради Ігора Собенка, у зв’язку з ремонтними роботами буде внесено зміни у рух міських автобусів №9 та №20. Відтепер автобуси цих маршрутів оминатимуть закриту ділянку дороги на пр. Чорновола та вул. Липинського.

Нагадаємо, 12 березня на ремонт закрили частину вул. Промислової на ділянці від вул. Волинської до вул. Б.Хмельницького. У зв’язку з ремонтними роботами трамваї №6 курсують за зміненим маршрутом по таких вулицях: Чернівецька – Городоцька – Б.Хмельницького – Замарстинівська – Торф’яна.

Далі ремонтуватимуть вул. Хмельницького на ділянці від вул. Волинської до вул. Гайдамацької і вул. Гайдамацьку.

Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1,5 км. Буде виконано весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо.

Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.