Новини

Соціум

літній майданчик

літній майданчик

kava.lviv.ua

У Львові штрафуватимуть літні майданчики за логотипи алкоголю

Четвер, 9 квітня 2015, 16:56

Міськрада проводить обстеження відкритих літніх майданчиків – за використання логотипів алкогольних напоїв майданчики штрафуватимуть.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Літні майданчики повинні відповідати погодженому у його паспорті проекту. У разі виявлення такої невідповідності, його власнику буде скерована вимога усунути порушення.

Такою невідповідністю може бути використання на елементах відкритих літніх майданчиків логотипів алкогольних напоїв. Брендування цими логотипами парасольок, крісел чи столів на літніх майданчиках у Львові заборонено.

«За умови невиконання вимоги, порушник буде притягнений до адміністративної відповідальності із накладенням штрафних санкцій, у розмірі від 850 до 1700 грн. А на основі оформлених нами документів реагування районні адміністрації звертатимуться до суду і за рішенням суду здійснюватимуть примусовий демонтаж брендованих елементів», - розповідає директор ЛКП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.

Нагадаємо, 17 травня 2013 року виконком Львівської міської ради вніс зміни до рішення від 21 травня 2010 №569, якими «забороняється зовнішнє та внутрішнє брендування торгових точок (вітрин або вікон стаціонарних об’єктів торгівлі, малих архітектурних форм), що містить зображення алкогольних напоїв (у тому числі написи «алкоголь»), слабоалкогольних напоїв та пива, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, слабоалкогольні напої та пиво».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.