Новини

Інфраструктура

вода

вода

kiyany.obozrevatel.com

Сьогодні частина Львова – без води

Середа, 15 квітня 2015, 15:12

Через борги «Львівобленерго» знеструмило 2 головні насосні станції Львова, внаслідок чого без води залишилися частина мешканців міста.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Повністю припинено водопостачання до споживачів Франківського району, Залізничного району, частину Сихівського (Новий Львів) району, мікрорайону Левандівка, обмеженого вулицями Широка, Сяйво, Рудненська, водопостачання центральної частини Львова та вул. Привокзальної і прилеглих до неї вулиць проводитися з пониженим тиском.

«Ситуація надзвичайно складна, оскільки у Львівобленерго не повідомили нам, які саме об’єкти вони планують знеструмити. Відтак, ми не мали змоги попередити мешканців заздалегідь про припинення водопостачання. Окрім цього, ми не можемо спрогнозувати скільки часу триватиме знеструмлення. Наразі організовуємо підвезення води водовозками», - розповіли у ЛМКП «Львівводоканал».

Наразі воду до мешканців підвозять за маршрутами: вул. Пулюя – Наукова; вул. Стрийська (від вул.Хуторівка до автовокзалу); вул. Сахарова – вул. Коновальця; вул. Каховська – Ряшівська – Патона – Виговського.

Напружена ситуація щодо розрахунків «Львівводоканалу» з «Львівобленерго» зумовлена постійним зростанням вартості енергоносіїв. Зокрема від липня 2014 до березня 2015 тарифи зросли на 28%.

«Наші щомісячні нарахування за електроенергію збільшилися на 3 мільйони гривень. Однак, ми не маємо звідки взяти ці кошти, оскільки Нацкомісія упродовж минулого року наші тарифи не переглядала. Саме тому утворилася заборгованість. Окрім цього, ми також маємо великих боржників, зокрема більше 5 мільйонів гривень нам заборгували водоканали міст Винники, Городка, військові частини міста, інші бюджетні установи. Відтак, зараз ми шукаємо компромісне рішення з енергетиками», – зазначив директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.