Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Правий сектор

Середа, 29 квітня 2015, 16:54

Правий сектор у Львові засуджує дії Порошенка

Правий сектор

Львівський осередок Правого сектору пікетував будівлю Львівської облдержадміністрації з вимогою припинити блокування бази ДУК Правого сектору на Дніпропетровщині.

Сьогодні, 29 квітня, представники «Правого сектору» зібрались під стінами Львівської облдержадміністрації та вимагали передати своє звернення Президенту України Петру Порошенко.

«На Дніпропетровщині навколо нашої бази пороставляли блок-пости та оточили десантників. У цьому ми вбачаємо своєрідний тиск і провокацію. Тому ми будемо протестувати та реагувати доти, доки нас не почують та не приймуть адекватні дії», – заявив командир другого запасного батальйону ДУК ПС Тарас «Хаммер».

За його словами, у кожній області та місті представники Правого сектора виступили проти блокування бази та скерували свої звернення до президента.

«Ми не зацікавлені у тому, щоб розхитувати ситуацію у країні та не займаємося дестабілізацією. Наша головна ідея – державність України. Проте якщо на нас будуть тиснути, то ми цього не терпітимимо», – наголосив Тарас «Хаммер».

Нагадаємо, раніше голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резниченко заявив, що збройні формування мають увійти до складу підрозділів Нацгвардії України, МВС чи СБУ, а усі решта – будуть роззброєні та притягнуті до відповідальності.

Від влади до пікетувальників вийшов заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний, який запевнив львівських представників Правого сектору, що Порошенко отримає їхнє звернення.

«Інформацію наверх ми передамо, ви можете в цьому не сумніватися», – зазначив Юрій Підлісний.

більше відео тут

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.